نام كاربري: كلمه عبور:
  مشخصات محصول

نام محصول : اسپکتروفتومتر آرايه اي فرابنفش-مرئيphotonixAr2017V

کاربرد محصول :
دستگاه اسپکتروفتومتر با آشکارساز آرايه‌اي با قابليت طيف‌گيري هم‌زمان در ناحيه مرئي طيف الکترومغناطيس (Vis) براي اولين بار در کشور طراحي و ساخته شده است. اين دستگاه طيف نوري در محدوده 800-380 نانومتر را در کمتر از ثانيه و بطور هم‌زمان ثبت مي‌نمايد. دستگاه، شدت – جذب – عبور نور را نشان داده و کنترل شدت منبع تابش و حساسيت آشکارسازي توسط کاربر، قابل تنظيم مي‌باشد. نرم‌افزار، سيستم امکان نمايش همزمان طيف‌ها و کنترل بخش‌هاي مختلف را بر روي صفحه کامپيوتر امکان‌پذير مي‌سازد.


مشخصات فنی :
محدوده طول موجي380-800
رزولوشن: < + 1.0 nm
صحت طول موجي: < ± 0.1 nm
تکرار پديري طول موجي: < ± 0.02
صحت فتومتري: < ± 0.01 A at 235.0 257.0 313.0 350.0 nm
زمان طيف‌گيري: 2-1000 ms
زمان اندازه‌گيري: 0.05 s
منبع تابTungsten lamp :
آشکارساز: Multichannel1000


مزیتهای محصول :
دستگاه‌هاي توليد شده توسط شرکت طيف سنج نمونه داخلي ندارند، دستگاه اسپکتروفتومتر عمدتا از طريق واردات وارد کشور شده است. به طور کلي اين دستگاه‌ها در سه دسته بندي قرار مي گيرند. يک گروه دستگاه‌هاي معمولي تک پرتو هستند که اسکن مي کنند. دسته دوم دستگاه‌هايي هستند که دو پرتويي هستند و گروه سوم دستگاه‌هايي هستند که همزمان تمام طول موج ها را اندازه مي گيرند که اصطلاحا به آن اسپکتروفتومتر آرايه اي گفته مي‌شود. دستگاه‌هايي که در شرکت توليد مي شود در گروه سوم قرار مي‌گيرند که High Tech هستند. اين دستگاه‌ها هم اختلاف قيمتي خيلي زيادي دارند و هم اختلاف فناوري شاياني با يکديگر دارند. به عبارت ديگر دستگاه‌هاي توليد شده که نسل پيشرفته محسوب مي شوند که توان اندازه‌گيري همه طيف ها را همزمان دارند. اما درباره مقايسه آن با نمونه‌هاي خارجي؛ واقعيت اين است که دستگاه‌هاي توليد شرکت طيف سنج در مقام مقايسه بايد با دستگاه‌هاي آمريکايي مانند اجيلنت، اروپايي مانند يناي آلمان و همينطور دستگاه‌هاي ژاپني مقايسه شود. مستندات اين مقايسه ها در حال حاضر وجود دارد و شرکت دائما در حال کنترل و ارزيابي مقايسه است. در اين خصوص با هدف انجام صادرات و تعريف سطح کيفي خيلي بالا و طراحي جديدي که براي دستگاه‌ها انجام شده استاندارد «CE» را گرفته، که خود نشان از کيفيت و ايمني بالاي دستگاه‌ها است. بنابراين به لحاظ کيفيت و پشتيباني با بهترين نمونه‌هايي که در دنيا وجود دارد توان رقابت دارد.
شرح ضمانت :
دستگاه داراي يک سال ضمانت تعويض مي باشد
بسته بندی :
بسته بندي دستگاه همراه با وسايل جانبي اعم از CD نرم افزار دستگاه -کابل برق و USB - سل کوارتز – دفترچه راهنما و برگه کاليبراسيون- برگه گارانتي انجام ميشود.

کاتالوگ محصول


مشخصات تولیدکننده

چنانچه هر گونه نظری در خصوص محصول فوق دارید در زیر ثبت نمائید:
نام
ایمیل
نظر*

پست الکترونیک: info@vehtak.com
© 1395

315550