نام كاربري: كلمه عبور:
  مشخصات محصول

نام محصول : اسپکتروفتومتر رنگ سنجيPhotonix Ar 2015cmv

کاربرد محصول :
دستگاههاي رنگ سنجي با ايجاد شرايط استاندارد، ثبات و تکرارپذيري اطمينان بخشي را به وجود مي آورند. با کنترل کيفيت رنگ محصولات در صنايع مختلف و نيز با توليد طيف وسيعي از رنگها با مشخصه همسان سازي رنگها مي¬توان به بهبود ميزان توليد، کيفيت و کنترل کيفيت محصولات در طي زمان کارکرد و در نهايت عرضه محصولات مرغوب به بازار کمک کرد.
طيف‌سنج با آشکارساز آرايه‌اي قابليت طيف‌گيري در ناحيه مرئي/فرابنفش طيف الکترومغناطيس (UV-Vis)را در کمتر از ثانيه بطور همزمان دارد. نرم افزار سيستم امکان نمايش همزمان طيف‌ها و پردازش آن را ارائه مي‌نمايد.

مشخصات فنی :
محدوده طول موجي380-800
رزولوشن: < + 1.0 nm
صحت طول موجي: < ± 0.1 nm
تکرار پديري طول موجي: < ± 0.02
صحت فتومتري: < ± 0.01 A at 235.0 257.0 313.0 350.0 nm
زمان طيف‌گيري: 2-1000 ms
زمان اندازه‌گيري: 0.1 s
منبع تابش : Tungsten/ Halogen lamp
آشکارساز : Multichannel1000

مزیتهای محصول :
دستگاه‌هاي توليد شده توسط شرکت طيف سنج نمونه داخلي ندارند، دستگاه اسپکتروفتومتر عمدتا از طريق واردات وارد کشور شده است. به طور کلي اين دستگاه‌ها در سه دسته بندي قرار مي گيرند. يک گروه دستگاه‌هاي معمولي تک پرتو هستند که اسکن مي کنند. دسته دوم دستگاه‌هايي هستند که دو پرتويي هستند و گروه سوم دستگاه‌هايي هستند که همزمان تمام طول موج ها را اندازه مي گيرند که اصطلاحا به آن اسپکتروفتومتر آرايه اي گفته مي‌شود. دستگاه‌هايي که در شرکت توليد مي شود در گروه سوم قرار مي‌گيرند که High Tech هستند. اين دستگاه‌ها هم اختلاف قيمتي خيلي زيادي دارند و هم اختلاف فناوري شاياني با يکديگر دارند. به عبارت ديگر دستگاه‌هاي توليد شده که نسل پيشرفته محسوب مي شوند که توان اندازه‌گيري همه طيف ها را همزمان دارند. اما درباره مقايسه آن با نمونه‌هاي خارجي؛ واقعيت اين است که دستگاه‌هاي توليد شرکت طيف سنج در مقام مقايسه بايد با دستگاه‌هاي آمريکايي مانند اجيلنت، اروپايي مانند يناي آلمان و همينطور دستگاه‌هاي ژاپني مقايسه شود. مستندات اين مقايسه ها در حال حاضر وجود دارد و شرکت دائما در حال کنترل و ارزيابي مقايسه است. در اين خصوص با هدف انجام صادرات و تعريف سطح کيفي خيلي بالا و طراحي جديدي که براي دستگاه‌ها انجام شده استاندارد «CE» را گرفته، که خود نشان از کيفيت و ايمني بالاي دستگاه‌ها است. بنابراين به لحاظ کيفيت و پشتيباني با بهترين نمونه‌هايي که در دنيا وجود دارد توان رقابت دارد.
شرح ضمانت :
دستگاه داراي يک سال ضمانت تعويض مي باشد
بسته بندی :
بسته بندي دستگاه همراه با وسايل جانبي اهم از CD نرم افزار دستگاه -کابل برق و USB - سل کوارتز – دفترچه راهنما و برگه کاليبراسيون- برگه گارانتي انجام ميشود.

کاتالوگ محصول


مشخصات تولیدکننده

چنانچه هر گونه نظری در خصوص محصول فوق دارید در زیر ثبت نمائید:
نام
ایمیل
نظر*

پست الکترونیک: info@vehtak.com
© 1395

315569