نام كاربري: كلمه عبور:
  مشخصات محصول

نام محصول : سامانه حفاظت پيراموني فنس الکتريکي(حصار الکتريکي)

کاربرد محصول :
اين سامانه متشکل از مجموعه اي از نرم افزار و سخت افزار است که در پيرامون يک منطقه در جهت شناسايي و هچنين بازدارندگي از نفوذ غير مجاز متجاوزين به منطقه حفاظت شده کاربرد دارد.
مرکز کنترل اين سامانه پالسهاي ولتاژي 2 الي 10 کيلو ولت را به صورت شک هاي عصبي و کاملا بي خطر ارسال ميکند که مانع از نفوذ متجاوز مي گردد و نرم افزار اين سيستم محل نفوذ متجاوز را در کل منطقه مشخص مي کند و به دوربين هاي مداربسته گردان فرمان ميدهد.

سامانه حفاظتي فنس برقدار چيست؟

سامانه حفاظتي فنس برقدار به مجموعه اي از قطعات الکترونيک، انرژي دهنده هاي ولتاژي، کنترل کننده هاي ديتا، دستکهاي فلزي، سيم هاي ولتاژي، مقره هاي ولتاژ بالا، سيستم ارتينگ حفاظتي و نرم افزارهاي کامپيوتر مي باشند که همگي در کنار هم سامانه حفاظتي فنس برقدار را تشکيل ميدهند.

با ارسال پالسهاي ولتاژي 5 تا 8 کيلو ولت (استاندارد IE6003) بر روي سيمهاي ولتاژي نصب شده بر روي دستک هاي فلزي، حصار الکتريکي جهت جلوگيري از نفوذ متجاوزين ايجاد مي گردد. اين پالسهاي الکتريکي با زمانهاي معين (استاندارد IE6002) سيستم عصبي انسان را تحريک مي کند و عملا عبور از روي اين حصار را غير ممکن مي نمايد.

همچنين با تماس فرد متجاوز با سيم هاي ولتاژي، سامانه حفاظتي فنس برقدار اعلام هشدار نموده و قدرت پالس الکتريکي را تغيير (کاهش يا افزايش (انتخابي)) ميدهد.


هنگامي که يک کابل سنسور قطع مي شود و يا کسي در تلاش براي شکست سيستم امنيتي است بلافاصله گزارش اين حادثه، از جمله محل دقيق آن به نرم افزار سيستم گزارش شده و دوربين گردان پس از دريافت فرمان از نرم افزار و تشخيص محل دقيق نفوذ اقدام به تصوير برداري کرده. در مدل اف پي 1404 تصوير دوربينها را مي توان از طريق کابل سنسور در فواصل بسيار طولاني انتقال داد.

پردازنده مرکزي سيستم شتاب آرا با استفاده از تکنولوژي IDB (سيستم تشخيص نفوذ دودويي) و SPDT (تکنولوژي تشخيص نفوذ شتاب آرا) ارتعاشات ناشي از ورود غير مجاز متجاوزين را از هرگونه ارتعاشات ناشي از ورود حيوانات از قبيل پرندگان و همچنين از هرگونه ارتعاشات ناشي از برخورد برگ درختان و غيره را تشخيص مي دهد. اس پي 1400 با استفاده از تکنولوژي SPRN (تکنولوژي کاهش نويز شتاب آرا) تاثيرات مخرب سيگنالهاي موبايل، بي سيم، ميدانهاي الکتريکي و Wife که در تمامي سيستمهاي مشابه باعث هشدارهاي بي مورد سيستم مي گردد را به حداقل مي رساند.

اين نوع سيسنم با کاهش هزينه نصب و راه اندازي براي پيمانکار است به نحوي که تنها با نصب کابل حساس بر روي حصار توسط بسطهاي کمربندي مقاوم به اشعه UV خورشيد صورت مي گيرد. اين نوع کابل حساس مناسب جهت هر گونه حصارهاي پيراموني از قبيل نرده، فنسهاي آهني و ديواراست.
مشخصات فنی :
سامانه حفاظتي فنس الکتريکي توليد اين شرکت:

نوعي سيستم حفاظتي در جهت بازدارندگي از نفوذ و تشخيص مکان نفوذ متجاوزين
اعلام هشدار پارگي حصار
اعلام هشدار در صورت اتصال کوتاه
اعلام هشدار در صورت تماس فرد متجاوز
اعلام هشدار در صورت قطع برق
داراي تکنولوژي Safty humanity ( قطع برق در صورت تماس مداوم با حصار و اعلام هشدار)
فرمان به نزديکترين دوربين مداربسته گردان (بدون نياز به هيچ گونه سخت افزار اضافي)
تشخيص قطع برق هر يک از آنالايزرهاي موجود در محيط و اعلام هشدار
اعلام مکان نفوذ و فرمان به سيستمهاي حفاظتي (پروتوکل Pelco P, Pelco D, Panasonic)
اعلام مکان نفوذ توسط نرم افزار اتاق مانيتورينگ
قابليت تنظيمات سيستم و کنترل ميزان حساسيت سيستم توسط نرم افزار کامپيوتري اتاق مانيتورينگ
قابليت خاموش و روشن کردن، کنترل ميزان حساسيت توسط ريموت کنترل سخت افزاري قابل نصب در اتاق مانيتورينگ
نرم افزار فارسي با قابليت کنترل سطح دسترسي
تنظيم قدرت بازدارندگي سيستم توسط نرم افزار اتاق مانيتورينگ
داراي سرج ارستر داخلي (دستگاهي جهت خنثي کردن آسيب هاي ناشي از رعد و برق و ولتاژهاي اضافي)
داراي UPS داخلي و قابليت اتصال به باطري
سازگاري کامل سامانه حفاظتي سري SP6000 با کليه سيستمهاي آنالوگ اتاق مانيتورينگ
سازگاري کامل سامانه حفاظتي سري SP6200 با کليه سيستمهاي ديجيتال اتاق مانيتورينگ
تشخيص چندين تهاجم هم زمان

مزیتهای محصول :
عايق ها داراي 3 سال ضمانت، کليه قطعات الکترونيکي داراي ضمانت تعويض، عايق ها کاملا مقاوم به نور خورشيد و مقاوم به يخ زدگي، تشخيص مکان دقيق نفوذ
شرح ضمانت :
3 سال ضمانت تعويض

کاتالوگ محصول


مشخصات تولیدکننده

چنانچه هر گونه نظری در خصوص محصول فوق دارید در زیر ثبت نمائید:
نام
ایمیل
نظر*

پست الکترونیک: info@vehtak.com
© 1395

339383